Hanoverio maratone Remalda Kergytė įvykdė olimpinį A normatyvą.

Hanoverio TUI maratone Remalda Kergytė pagerino asmeninį rekordą ir įvykdė olimpinį A normatyvą (2:35:20). Ji užėmė aštuntą vietą. Dainius Šaučikovas tarp vyrų užėmė 12 vietą (2:37:00).

Bėgimo rezultatai

2012-05-05 tradiciškai pirmąjį gegužės šeštadienį Kauno Ąžuolyne vyko XVI-asis bėgimas, skirtas garsiam bėgikui A.Vietrinui paminėti. Nuostabi aplinka, gamta, puikus oras sukvietė bėgikų ne tik iš Kauno. Dalyviai varžėsi dviejuose nuotoliuose 2.5 ir 10 km. Pagrindinio (10km) bėgimo prizininkai:
Vyrai:
1  47  Antanas  Žukauskas  1980-04-12  Jonavos BK   “Maratonas”  10  00:33:39;
2  8  Justinas  Križinauskas  1984-04-21  –  10  00:33:46;
3  62  Nerijus  Markauskas  1984-02-08  Vilkaviškio LASK  10  00:34:52.
Moterys:
1  13  Jurgita  Levertavičiūtė  1993-02-04  Bėgantis žmogus  10  00:43:08;
2  5  Gintarė   Sorakaitė  1993-04-10  Dzūkija  10  00:43:54;
3  29  Agnė   Klebauskaitė  1992-04-13  Dzūkija  10  00:45:35.

Druskininkuose praūžė „Druskininkų Puma pusmaratonio” bėgimo šventė. Renginyje buvo daug smagių naujovių, skirtų ne tik profesionalams, bet ir mėgėjams, aktyvioms šeimoms bei mažiesiems bėgikams.

Jau tradiciniu tampantis renginys Lietuvos kurorte vyko trečią kartą. Prie staro linijos stojo daugiau nei 600 bėgimo mylėtojų iš Lietuvos, Latvijos, Lenkijos ir Rusijos.

Pirmieji „Druskininkų Puma pusmaratonio” renginį baigė 10,5 kilometrų „smscredit.lt” taurės bėgimo dalyviai. Vyrų grupėje nugalėtoju tapo Dovydas Stašys. Jaunasis bėgikas trasoje sugaišo 35 minutes, 18 sekundžių ir 45 šimtąsias. Nuo nugalėtojo trimis minutėmis atsiliko Andrius Bondorovas (0:38:42.90), trečias liko Kamilas Dlugoszas iš Lenkijos (0:39:48.45).

Moterų grupėje pirmąją vietą užėmė Renata Siliuk, trasoje sugaišusi 47 minutes, 13 sekundžių ir 95 šimtąsias. Nuo nugalėtojos trimis minutėmis atsiliko Agnė Čėsnaitė (0:50:47.55), trečiąją vietą iškovojo Nataša Lisovskaja (0:51:26.55).