Šių metų lapkričio 21 dieną, 18 valandą, Katare prasidės 100 km čempionatas, kuriame dalyvaus 54 pasaulio valstybių deleguotos vyrų ir moterų komandos, sudarytos iš 3-4 elitinių atletų. Tarp jų – dvi komandos iš Lietuvos: vyrų ir moterų. Vyrų komandai priklauso Vaidotas Baužys, Aleksandr Sorokin, Vaidas Žlabys, o moterų – Danguolė Bičkūnienė, Vaiva Skipitienė, Viktorija Tomaševičienė. Komandos vadovas – Aidas Ardzijauskas, vyr. mechanikas – Andrius Ramonas.

Šis renginys organizuojamas ir prižiūrimas IAU – tarptautinės bėgikų asociacijos. Trasa nusidriekusi prabangiomis ir šiuolaikiškomis Dohos miesto gatvėmis,100 kilometrų distancija, 5 kilometrų trasa ir 20 alinančių ratų, reikalaujančių iš dalyvių maksimalios fizinės jėgos, psichologinės ištvermės ir koncentracijos. Trasoje yra 3 maitinimo punktai, 2 lenktyninkų vėsinimo zonos, 2 video registracijos ir informacijos punktai. Tam, kad būtų įskaitomas komandos rezultatas, distanciją privalo įveikti trys komandos dalyviai per mažiau nei 12 valandų. Žemiau –šios trasos planas.

Daugiau informacijos: http://lifeinaspire.qawww.ultra-ltu.lt. Palaikyti komandą bei sekti naujienas bei rezultatus galite šiame oficialiame komandos Facebook puslapyje.

Aspire trasa

 

 

Donatas Noreika